Saatavuus: Varastossa
Uusi tuote kastelujärjestelmien puhdistamiseen.
Kastelujärjestelmiin kertyy aina mineraalijäämiä, joihin alkaa syntyä orgaanisia yhdisteitä ellei niitä säännöllisesti puhdisteta. Haifa GrowCleanin ansiosta kaikki ravinteet saadaan kasvin käyttöön, eikä niistä jää jäämiä putkien seinämiin heikentämään järjestelmän toimintaa. Haifa GrowCleanin avulla sinun ei tarvitse käyttää erillisiä puhdistusaineita ja järjestelmän käyttöikä pitenee, kun Haifa GrowClean pitää putket koko ajan puhtaana.
Tuotetta voi käyttää yksinkertaisimmillaan siten, että puolet käytetystä kaliumnitraatista korvataan Haifa GrowCleanilla.
Toimitus ja kuljetus
Tarkista oman toimitusosoitteen jakelupäivä postinumeron perusteella (lähtöpaikka on Vantaa 01530)Toimituksen hinta: 20€ (alv 0%) Yli 1000 €:n (alv 0%) ostoksissa ilmainen kuljetus.Tilausvahvistuksen mukana tulee tilauksen seurantakoodi.Katso tarkemmat toimitusehtomme
Kysymyksiä tuotteiden saatavuudesta, verkkokauppaostamisesta, laskutuksesta, toimituksista? Soita numeroon 020 791 4070 (arkisin klo 8-16) tai parassato@berner.fiJos asiasi koskee tuoteneuvontaa, kasvikohtaisia ohjeita jne., soita neuvontanumeroon 020 791 4040
Huomioithan, että kasvinsuojeluainetutkinto tarvitaan ostettaessa ja käytettäessä ammattikäyttöön tarkoitettuja kasvinsuojeluaineita tai jos kasvinsuojeluaineiden käyttö on ammattimaista. Lähettäkää kuva todistuksesta meille osoitteeseen parassato@berner.fi oston yhteydessä.
Tämä verkkopalvelu toimii evästeiden avulla. Lue lisää